Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
19/03/15 02:43 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 95 kullanıcı siteyi görüntülemekte

Tom Clancy s Splinter Cell Double Agent

Tür:Aksiyon
Yapımcı:Ubisoft
Dağıtıcı:Ubisoft
Çıkış tarihi:19/10/2006
Platform:PC
Puan:
Çok satılan Tom Clancy’s Splinter Cell serisi yeni bir yön alıyor. 2005 yılının en çok beklenen devam oyunu, Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent, ilk kez çifte ajan olarak oynanabilecek. Gizli ajan ve zalim terörist rollerini alacağınız oyunda, kime ihanet edip kimi koruyacağınız aslen oyununuzun sonunu etkileyecek.

Çifte ajanın amansız tansiyonlu ikilemlerle dolu yaşamını tecrübe edin. Yalan, Ölüm, İhanet, Sabotaj. Hepsi masumları korumak için.

Düşmanın güvenini kazanmak için ne kadar ileri gidersiniz? Gizli ajan Sam Fisher olarak, gaddar terörist bir gruba sızmalı ve içeriden yoketmelisiniz. Hareketlerinizin sonuçlarını çok dikkatli tartmalısınız. Çok fazla terörist öldürürseniz kimliğinizi ortaya çıkarırsınız. Şüphe ederseniz milyonlar ölebilir. Görevinizi yerine getirmek için ne gerekiyorsa yapın, fakat canlı olarak kurtulun.


Çifte ajan oynanabilirliği ve dallanmış hikaye:
Her iki tarafı da oynayın ve NSA’nın mı teröristlerin mi görevlerine karşı geleceğinize karar verin. Kimin önceliklerine destek olacağınızı ve kimin kuyusunu kazacağınızı seçin. Hareketleriniz oyunun hikayesi ve oynanabilirliğini etkileyecek, şok edici farklı sonlara yol açacaktır.

Yükseltilebilir silahlar ve ekipmanlar:
Siz ilerlerken, tercihlerinize ve gizli becerilerinize dayanan, geliştirilmiş gece görüşü gibi yükseltilmiş prototip ekipman ve silahlara erişin.

Gerçek çifte ajan taktikleri:
Gerçek gizli ajanların ifadelerine dayanarak, düşmanın planlarını sabote etmek için gerçekçi taktikleri kullanın.

Gizliliğinizi açığa çıkarmayın:
Çalın, yokedin, öldürün ve yetkililerden kaçın. İstenilen düzeye gelmek için ne gerekiyorsa yapın ve onların güvenini kazanın.

Uluslararası casusluğun dünyası:
New York ve Los Angeles teröristlerin yoketme planları tarafından tehditteyken, Shanghai ve Cozumel’den Amerika’ya gidin.

Tamamen yeni uç noktada oynanabilirlik:
Çalkalanan buz kitlelerinin ortasında, kör edici kum fırtınasında, toz ve dumanlar içinde görevlerinizi yönetin.

Yenilik getiren çoklu oyuncu sistemi:
Her bir platform için yeni buluşlar ve özelliklerle, eleştirmenler tarafından kabul görmüş çoklu oyuncu modları geri döndü. Ekibe katılın, rütbe yükseltin, sabote edin ve takımınız için casusluk yapın.

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close