Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
18/03/15 09:59 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 264 kullanıcı siteyi görüntülemekte

Knight Online

Tür:Persistent Online RPG
Yapımcı:MGame
Dağıtıcı:Terra ICT
Platform:PC
Puan:
17 yaş ve üstü için uygundur. Dehşet öğeleri ve argo dil içerebilir.
Knight Online, Devasa Online Oyunlar kervanının son üyelerinden. Oyun, diğer Devasa Online Oyunlardan çok büyük farklılıklar içeriyor. İlk göze çarpan ve en çok hoşa giden farklılık, Knight Online oynamanın bedava olması! 280 MB'lik yükleme dosyasını internetten bedavaya indirebiliyorsunuz, ve hesap açtırmak da tamamen bedava. Ama bu, oyunun herşeyi bedava demek değil. "Premium" ve "Ultra Premium" hesaplarıyla oynamak ve bu hesap türlerinin faydalarından yararlanmak isterseniz, belli bir aylık ücret ödemek zorundasınız. Ayrıca, eşya satın almak da paralı. Ancak, hiçbir şey zorla değil, yani ne bahsettiğimiz Premium hesaplarından açmak, ne de eşya satın almak zorundasınız. Bedavaya istediğiniz kadar oynayabilirsiniz - tabii parayla satın alabileceğiniz ve bedava oynarsanız karşınıza asla çıkmayacak olan üstün güçlü eşyalardan ve Premium hesaplara sahip olanların güçlerinden yoksun olarak.

 • Knight Onlinea, insanların El Morad şehrinde veya orkların Karus şehrinde başlıyorsunuz.
 • Sistem, Oyuncu v Oyuncu'ya göre ayarlanmış. Oyunda her an çok sayıda klan savaşları, kale kuşatma savaşları ve binlerce karakterin Oyuncu v Oyuncu sistemiyle karşılaştığı savaşlar oluyor.
 • Knight Onlineda, takım-tabanlı oyun sistemiyle tanışıyoruz. Tamamlayabileceğiniz yüzlerce görev var. Gelişip güçlenirken, diğer oyunların aksine, büyülü eşyalar bize çok faydalı olmuyor. En hızlı şekilde gelişmek için, oyuncuların birbirleriyle koordinasyon halinde olmaları gerekiyor. Başarının anahtarı, takım oyununda yatıyor.
 • Oyunun mekanları sürekli genişleme ve büyüme halinde, her ay yeni görevler ve karakterler ekleniyor.
 • Bahsettiğimiz gibi, oyunu oynamak bedava. Gerekli client dosyasını internetten indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey bir hesap açmak. Ancak, bu hesabı "Premium" veya "Ultra Premium" hesap olarak açarsanız, aylık ücret ödemeniz gerekiyor. (Premium: $8.95, Ultra Premium: $14.95)
 • Premium ve Ultra Premium hesaplar, oyunculara daha iyi bir oyun tecrübesi sunuyor. Gelişmek ve güçlenmek daha kolay, vuruş ve zarar yüzdeleriniz daha iyi oluyor. Ayrica, eşya satın almakta da bazı kolaylıklar getiriliyor.
 • Noah System, oyuna her ay değişik özellikler katıyor. Mesela, oyuncuların ve klanların kendilerine özel büyülü eşya düzenlemesine olanak sağlanması düşünülüyor. Bu sistem hayata geçirildiğinde, istediğiniz özelliklerde bir eşyayı yöneticilere ileteceksiniz, yöneticiler ise eşyayı bir testten geçirip, eğer onaylarlarsa oyun dünyasına ekleyecekler.

  Oyunla ilgili diğer bilgiler:
  Knight Online Rehber: Tanıtıcı rehberimiz

  Knight Online forumu: Tartışma forumumuz. Burada oyunla ilgili soru ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Değişik bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Önemli uyarı: Forumda site dışı verilmiş linklere tıklamamanız ve dosyaları çekmemeniz güvenliğiniz için önemlidir.
 • İlgili makaleler:Knight Online
  Son 5 dosya:
  Knight Online Trailer58 mb 10/02/06 20:33 
  Knight Online Fear Video'su19 mb 07/02/06 16:54 
  Knight Online Tanıtım Video'su16 mb 18/10/05 13:29 
  Dosyalar alanına git

  Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
  Google+
  close