Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
19/03/15 01:29 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 71 kullanıcı siteyi görüntülemekte

Grand Theft Auto: San Andreas

Tür:Action Simulation
Yapımcı:Rockstar North
Dağıtıcı:Rockstar Games
Çıkış tarihi:06/07/2005
Platform:PC
Puan:
Minimum sistem: İşlemci: Pentium 3 1 GHZ ve eşdeğeri / RAM: 256 MB / Video Modu: 64 MB VRAM / Disk Alanı (MB): 3600 / Ses kartı: 16bit / DirextX v9.0c / İşletim sistemi: Windows XP / Windows 2000
17 yaş ve üstü için uygundur. Dehşet öğeleri ve argo dil içerebilir.
Eski adıyla DMA, yeni adıyla Rockstar Games, şu ana kadarki en büyük projesi, GTA San Andreas ile yeniden karşımızda.

Bundan 10 sene önce Grand Theft Auto oyununu çıkaran firma, kısa süre sonra ilk oyuna oldukça benzeyen GTA 2'yi, daha sonra ise seride ve oyun dünyasında çığır açan GTA 3'ü çıkarmıştı. Şimdi ise, son GTA 3 oyunu Vice City'nin haritasindan 8 kat büyük bir haritaya sahip olan San Andreas ile karşımıza çıkıyor.

Oyundaki yenilikler saymakla bitecek gibi değil: Artık saç şeklimizi belirleyebiliyor, yemek yiyebiliyor, spor salonuna gidebiliyor, yüzebiliyor, BMX bisiklet sürebiliyor, kız arkadaş sahibi olabiliyor ve daha tonlarca şey yapabiliyoruz. Bir DVD içerisinde piyasaya sürülen oyun 5GB'lik içeriğiyle en derin Rol Yapma Oyunlarına taş çıkartıyor.

Oyundaki birkaç teknik yenilik de şöyle:

Grafikler: Oyun eski GTA3 motorunu kullanıyor, ancak grafikler ve efektler farkedilir şekilde iyileştirilmiş.

Sesler: Oyun bize bir çok radyo kanalı sunuyor. Bu kanallardan dinleyebileceğimiz şarkıların keyfini, Dolby Digital 5.1 Surround Ses Sistemi teknolojisiyle çıkarıyoruz. Rock'dan Hip Hop'a kadar, her zevke göre kanal bulunuyor.

Anında Tekrar: Etkileyici aksiyon sahnelerini "Anında Tekrar" özelliği sayesinde tekrar yaşayın. Son 30 saniyeyi görüntülememize izin veren sisteme görsel efektler de dahil.

Modifikasyon: Tam modifikasyon desteği sayesinde, San Andreas'ın içinde kendi dünyanızı yaratın.
İlgili makaleler:GTA : San Andreas

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close