Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
19/03/15 05:37 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 270 kullanıcı siteyi görüntülemekte

Championship Manager 2006

Tür:Sports Simulation
Dağıtıcı:Eidos Interactive
Çıkış tarihi:31/03/2006
Platform:PC
Puan:
Championship Manager 2006'nın yenilikler içeren, devrimci oyun motoru bize 3 boyutlu televizyon açılarıyla beraber olarak; heyecanlı maç yorumcusuda mevcut bir Simülasyon dünyası sunuyor. Oyunda dahil olan tüm turnuvalara ve liglere katılmaya devam edebilirsiniz. Yeni oyuncu transferleri, harika teknik direktör/oyuncu etkileşimi, oyuncularla konuşarak motive etme gibi özellikler yenilikler arasına girmiş.

Bunun yanında kusursuz fitness mekanizmasıda Mervyn Day tarafından geliştirilmiş. Daha gerçekçi transfer sistemi ile oyuncularla sıkı pazarlıklar dahi yapılabiliniyor. Oyuncular ilerideki maçlarda daha fazla başarılı olmak için daha fazla para dahi isteyebiliyorlar.

Championship Manager 2006 size klübünüzün şanını yönetmenize izin veriyor; taktiklerden, transferlere, transferlerden antrenmanlara kadar her şeyi sizin beklentilerinize ve gerçek hayattı futbol yönetimine kadar imkanları sizler önüne sunuyor.
İlgili makaleler:Championship Manager 03/04

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close